Dzień dobry :-)

 

 

 

Chciałabym zaprosić Państwa do mojej pracowni, która powstała z  połączenia wielu pasji. Tworzę wnętrza zarówno  prywatne jak i komercyjne typu: showroom, biuro, przestrzenie hotelowe (recepcja, pokoje , restauracja).

 

Ukończyłam Wydział Architektury Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu i odtąd rozpoczęła się moja przygoda z projektowaniem wnętrz. Zanim to się stało, moje zainteresowanie pięknymi przedmiotami przejawiło się w studiach  w zakresie historii i krytyki sztuki . Dyplom z wyróżnieniem  w pracowni Malarstwa w architekturze  (witraż i mozaika) pozwolił mi uwierzyć w swoje siły i potwierdził, że jest to dobry kierunek aby się spełnić zarówno  artystycznie jak  i zawodowo.

 

Zawsze interesowały  mnie także  przedmioty z duszą , zabytki,  w których ukryte są piękne historie. Ta fascynacja doprowadziła mnie do konserwacji zabytków sztuki i specjalizacji w zakresie rzeźby polichromowanej. To właśnie wtedy nauczyłam się sztuki pozłotnictwa i malarstwa (od temper, poprzez pastele, malarstwo olejne i akrylowe).

 

Od wielu lat, do dziś  tworzę przestrzenie dopasowane do osobowości klientów, oraz ich stylu życia. Szukam rozwiązań, które zbudują pozytywne emocje i będą sprzyjały zarówno pracy jak i wypoczynkowi. Najważniejsza jest dla mnie komunikacja z Klientem, dlatego pracuję tak długo aż osiągniemy oczekiwany efekt.

 

 

Roli.Art to  pracownia dobrych wnętrz i dobrej sztuki- malarstwo, witraż

i mozaika. Zapraszam do kontaktu- odwiedź mnie już dziś:-)

 

architekt wnętrz Poznań

Roli.Art- wnętrza z duszą

facebook Roli.Art
facebook Roli.Art

Roli.Art - wnętrza z duszą 

Projektowanie wnętrz,    100%

Zainteresowny? Zadzwoń do mnie

664764223

Projektowanie stoisk targowych    100%

Malarstwo , rzeźba                 100%

Projektowanie mebli               100%